Permanentní make-up rtů

 
Zpět na Akce / Novinky >>

Rty jsou velmi důležitou součástí našich obličejů. Jsou aktivní součástí neverbální komunikace, hlavně proto, že se podílejí na tvorbě výrazů. Permanentním make-upem rtů lze upravit velikost, tvar i probarvení rtů.

Péče o nový permanentní make-up rtů

  • Dva dny po "aplikaci" permanentního make-upu rtů přetrvává mírný otok rtů a barva rtů je o 70 % intenzivnější než bude výsledný odstín. Z tohoto důvodu je nejlepší doba pro aplikaci rtů před víkendem. 
  • V den aplikace se Vám může udělat mírný otok kolem pigmentovaného místa.
  • Čtyři dny po aplikaci je nutné udržovat pigmentované místo v čistotě a suchu. 
  • Na pigmentované místo se nesmí používat líčidla ani jiné kosmetické přípravky, nepoužívat krémy s AHA kyselinou (bližší informace Vám poskytne naše kosmetička). 
  • Stroupky, které se Vám udělají kolem rtů, se nesmí odstraňovat násilím. Buďte prosím čtyři dny trpělivá, než se stroupky začnou odlupovat samy. Také barva rtů bude mít jemnější a přirozenější odstín. 
  • Pigmentované místo je nutné chránit před sluncem a soláriem – doporučujeme mazat se faktorem SPF 50. 
  • Týden po aplikaci nenavštěvujte bazén ani saunu. Pigmentované místo ošetřujte speciálním krémem (naše kosmetička Vám ráda poradí). 
  • Rty nemáčejte vodou 24h po aplikaci.

Vyberte si právě nás – Kosmetika Janoušková v Brně se těší na Vaši návštěvu

Neváhejte a navštivte naši kosmetiku. Kosmetika Janoušková nabízí službu permanentní make-up již od roku 1994. Kosmetika Janoušková byla tedy jednou z prvních kosmetik, které tuto službu začali nabízet v Brně. Následovaly články v časopisech o problematice PERMANENTNÍHO MAKE-UPU, pro velký zájem o tuto službu z Prahy a okolí byl několikrát do měsíce pronajat salon v Praze.

Kde nás naleznete?

Kosmetika Janoušková sídlí na adrese Ponávka 2, Brno.

Další články o Permanentním make-upu

Permanentní make-up v Brně
Permanentní make-up jedině s námi
Permanentní make-up očních linek
Permanentní make-up obočí