Kosmetika Brno

 

kosmetika brno

Kladete si otázku, jak dnes využiji tu chvíli volného času, kterou věnuji sama sobě? Co si takhle zajít na kosmetiku? Ale kam?

V dnešní době je v Brně na výběr z několika kosmetických salónů, které nabízejí svoje služby. Ale jak si vybrat ten nejlepší? Jak poznat, kde mi nabídnou kvalitní péči, používají prověřené kosmetické produkty, bud se Vám věnovat příjemný personál a kde si užijete svůj volný čas. Volného času není nazbyt, proto ho musíme vyplňovat jen tím nejlepším co se nám nabízí.


Nejlepší péči vám může nabídnou kosmetický salon, který:

Nabízí širokou škálu služeb - není lepší si vybrat místo, kde mi nabarví řasy a zároveň udělají manikúru než přejíždět po celém Brně a navštěvovat dvě různé místa?

Používá kvalitní produkty - Není přece nic horšího než využít služby kosmetického salonu a odnést si z něho alergickou reakci či nepříjemné vedlejší účinky některých nekvalitních produktů.

image  image  

Má kvalifikovaný personál - Chcete péči o svou pokožku svěřit do rukou nekvalifikovaných a nezkušených lidí? Na každou službu chcete využít ty nejlepší ve svém oboru. Tak  proč si nedopřát to nejlepší pro Vás?

Využívá výhod moderních technologií - Podíváme se na příklad z praxe. Potřebujete redukovat výskyt červených žilek. Chcete aby byl použit moderní laser, díky kterému proběhne zákrok rychle a bezbolestně nebo použít zastaralou technologii díky které bude hojení zdlouhavé a nepříjemné?

Nabídne Vám příjemné zázemí - Kosmetické služby jsou spojeny s relaxací. To chcete doopravdy strávit tento čas věnovaný relaxaci v tmavých či malých prostorách?

A hlavně není z ruky - Stalo se Vám, že jste například dostala poukázku na kosmetiku do salonu, který byl na druhém konci Brna? Nebo salon ležel na ulici, jejíž název Vám nic neříkal? Není pohodlnější kratší cesta přímo do centra Brna?

Představujete si to třeba takto?

Komplexní péče o Vás a Vaše tělo. Přes základní ošetření pleti, obličejové kúry, masáže, manikúru,  péči o prsa, permanentní make-up, depilaci, líčení či formování obočí. Zbavíme Vás červených žilek, stop po akné, vrásek, popálenin a jiných nepříjemností, které Vás trápí.

Kosmetické produkty značky Sothys či Darphin, které se používají v nejluxusnějších salónech po celém světě. Zde není potřeba pochybovat o jejich kvalitě, která je prověřována již léta.

Tým pěti kvalifikovaných kosmetiček, které pravidelně procházejí novými druhy kurzů a školení aby pro Vás zajistily stále modernější a kvalitně provedené služby.

Technologie biostimulačního laseru, který se používá pro kosmetické zákroky či nejnovější přístroj pro  Mikrodermabrazi.

Prostorné místnosti, které jsou  provoněné vůní olejíčků.  Nabídnout  si šálek kávy či čaje. Poslouchat uklidňující tóny relaxační hudby A zapomenout na všechny starosti, které Vás trápí.

Sídlo přímo v centru Brna,  kousek od Hlavního nádraží.

Jestli chcete salón, který Vám tohle nabídne, tak přijďte k nám do kosmetického salonu Janoušková.

Naším cílem je, aby se k nám zákazníci rádi vraceli, odcházeli odpočinutí a v dobré náladě. Provozní doba: pondělí až pátek 8-18 hod.

Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým to nejlepší – relaxaci! Darujte kosmetické ošetřenílíčenímanikúru. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!

Kvalitní kosmetika

Pro ošetření našich zákazníků používáme jen ty nejkvalitnější výrobky! Zejména kosmetiku Darphin a kosmetiku Sothys


Zvětšit mapu