Permanentní make-up v Brně!

 
Zpět na Akce / Novinky >>

Už jste někdy uvažovala o permanentním make-up? Valentýn je tím správným načasováním!

Jaké by to bylo být stále krásná? Vzbudit se a být „namalovaná“ podle vlastních představ! Nyní si tento sen můžete splnit díky permanentnímu make-upu! Buďte krásná hned po probuzení!

Permanentní make-up je povrchová mikropigmentace kůže, jejíž působení je časově omezeno na dobu 1 – 3 let. Účinek tedy nezůstává po celý život, jako tomu je např. při tetování. Může tak pružně reagovat na změny v obličeji i trendy v líčení a dodat vám jistotu, že v každé situaci vypadáte co nejlépe.

Aplikace permanentního make-upu je dvojfázový proces. Nejdříve za tři týdny po první části zákroku lze posoudit odstín a intenzitu barvy. V rozmezí 3 - 5 týdnů následuje druhá návštěva, tzv. doplnění, při níž jsou korigovány drobné nesrovnalosti.

Trvanlivost je individuální, v závislosti na promaštění a síle pokožky, slunění, hormonální hladině, v průměru však 1 -3 roky (jsou však i klientky, které přichází na jeho obnovení po 5 – 6 letech).

Neváhejte a navštivte naši kosmetiku. Kosmetika Janoušková nabízí službu permanentní make-up již od roku 1994. Kosmetika Janoušková byla tedy jednou z prvních kosmetik, které tuto službu začali nabízet v Brně. Následovaly články v časopisech o problematice PERMANENTNÍHO MAKE-UPU, pro velký zájem o tuto službu z Prahy a okolí byl několikrát do měsíce pronajat salon v Praze.

Kosmetika Janoušková provádí Permanentní make up:

  • Permanentní make up obočí
  • Permanentní make up rtů
  • Permanentní make up horní linky
  • Permanentní make up spodní linky

Obdarujte se dárkovým poukazem!

Poukaz lze využít v kosmetickém salonu Kosmetika Janoušková, Brno, Ponávka 2. Pokud máte zájem o dárkový poukaz, klikněte zde