Permanentní make-up obočí

 
Zpět na Akce / Novinky >>

Pro celkový výraz obličeje je obočí velmi důležité. Permanentním make-upem se dá upravit barva, tvar, intenzita, hustota i délka obočí. Permanentní make-up také vyrovná drobné asymetrie obočí. Tvar obočí se vždy předem předkreslí. Je velmi důležité, aby se barva přizpůsobila naprosto přirozeně. Proto klademe velký důraz na barvu Vašich očí, pleti i vlasů.

Péče o nový permanentní make-up

  • Čtyři dny po aplikaci permanentního make-upu bude barva obočí o 60 % tmavší než vybraný odstín.
  • V den aplikace se Vám může udělat mírný otok kolem pigmentovaného místa.
  • Čtyři dny po aplikaci je nutné udržovat pigmentované místo v čistotě a suchu.
  • Na pigmentované místo se nesmí používat líčidla ani jiné kosmetické přípravky, nepoužívat krémy s AHA kyselinou (bližší informace Vám poskytne naše kosmetička).
  • Stroupky, které se Vám udělají kolem obočí se nesmí odstraňovat násilím. Buďte prosím čtyři dny trpělivá, než se stroupky začnou odlupovat samy. Také barva obočí bude mít jemnější a přirozenější odstín.
  • Pigmentované místo je nutné chránit před sluncem a soláriem – doporučujeme mazat se faktorem SPF 50.
  • Týden po aplikaci nenavštěvujte bazén ani saunu. Pigmentované místo ošetřujte speciálním krémem (naše kosmetička Vám ráda poradí).
  • Obočí nemáčejte vodou 24h po aplikaci.

Vyberte si právě nás – Kosmetika Janoušková v Brně se těší na Vaši návštěvu

Neváhejte a navštivte naši kosmetiku. Kosmetika Janoušková nabízí službu permanentní make-up již od roku 1994. Kosmetika Janoušková byla tedy jednou z prvních kosmetik, které tuto službu začali nabízet v Brně. Následovaly články v časopisech o problematice PERMANENTNÍHO MAKE-UPU, pro velký zájem o tuto službu z Prahy a okolí byl několikrát do měsíce pronajat salon v Praze.

Kde nás naleznete?

Kosmetika Janoušková sídlí na adrese Ponávka 2, Brno.

Další články o Permanentním make-upu

Permanentní make-up v Brně
Permanentní make-up jedině s námi
Permanentní make-up očních linek
Permanentní make-up rtů