Novinky / Akce

Počet zpráv na stránku
10 20 30

Sérum Darphin

09/21/12

VITALSKIN – ANTI-FATIGUE DYNAMIZING SERUM Zapomeňte na známky únavy a probuďte svou pleť pomocí tohoto séra obohaceného o výtažky z polynéské Noli, kofein, vitamín C a E a rostlinný koncentrát, který podporuje přirozenou energii pleti. Dodává energii

>> více

Zubní pasta Darphin

09/21/12

ZUBNÍ PASTA DENBLAN Legendární zubní pasta Denblan od značky Darphin s rostlinnými výtažky pro zářivější úsměv. Klinicky prokázané účinky. Při pravidelném používá

>> více

Emulze Darphin

09/21/12

VITALSKIN – REPLUMPING ENERGIC EMULSION Lehká a svěží emulze, která dodá vaší pokožce přirozenou pružnost, vláčnost a energii. Exkluzivní složení obohacené o ENERSTIM KOPLEX (Enerstim + Mitostime extrakt), výtažek z vlašských ořechů a kyselinu hyalurovou. Vyhlazuje jemné linky způsobené dehydratací, revitalizuje, hydratuje a eliminuje známk

>> více

Sleva na kůru Anti-Age 15%

09/13/12

Akce Kosmetika - Janoušková   15.9. - 15.10.2012  sleva na kůru Anti-Age 15%.

>> více

Přírodní kosmetika

08/08/12

Pokud hledáte pro Vaši pleť vhodné ošetření, ale nevěříte kdejakým chemikáliím, svěřte se do péče kvalitní přírodní kosmetice!

>> více

Mastná pleť

08/08/12

Udržovat mastnou pleť tak, aby vypadala dobře, není vždy jednoduché. Ale i když je péče o ni složitá, má mastná pleť také své výhody. Je relativně necitlivá, dlouho si udržuje mladistvý vzhled a vyprchávání přirozené vlhkosti pleti je omezeno díky silnému mazovému filtru na povrchu pleti. PORADÍME VÁM, JAK S MASTNOU PLETÍ BOJOVAT!

>> více

Umělé řasy

08/08/12

K prodloužení řas využíváme v našem salonu více metod. Jednou z nich je metoda semipermantntního prodloužení – Xtreme Lashes!

>> více

Prodloužení řas

08/08/12

Náš kosmetický salon se zabývá prodlužováním řas. K prodlužování využíváme umělé řasy SexyLashes. Řasy jsou speciálně upravené a natočené curl technikou tak, aby kopírovaly vzhled přírodních řas.

>> více

Exkluzivní nabídka pro klienty SOTHYS Paris

05/31/12

Vážené a milé klientky, rádi bychom Vás odměnili za věrnost, kterou značce SOTHYS Paris projevujete, a proto přicházíme s novinkou v podobě 4měsíčního věrnostního programu: 5 + 1 výrobek zdarma v průměrné hodnotě pěti nákupů.

>> více

Permanentní make-up Brno

05/22/12

Pokud chcete permanentní make-up, je velmi důležité, pro který kosmetický salon se rozhodnete. Permanentní make-up je věc trvalá (trvanlivost cca 5 let) a nejde ji „vzít zpět“. Proto se v kosmetickém salonu ptejte na reference, shlédněte fotografie „před a po“, ptejte se známých…

>> více

Kosmetické salony Brno

05/22/12

Často je velmi těžké, vybrat ze „záplavy“ kosmetických salonů ten pravý. Pokud si chcete vybrat salon, kam se budete ráda vracet, je potřeba jich pár vyzkoušet na vlastní kůži.

>> více

Kosmetický salon Brno

05/22/12

Každodenní starosti a stres se můžou nepříznivě odrazit na stavu Vaší pleti. Proto si udělejte čas jen pro sebe a hýčkejte se luxusní francouzskou kosmetikou Darphin či Sothys. Tato kosmetika vrátí pružnost a jas Vaší pleti. Můžete si vybrat ze široké škály procedur, kde je nejhlavnějším a nejúčinějším prvkem dobře provedená masáž obličeje a…

>> více

Kosmetika Brno

05/22/12

Rádi Vás přivítáme v kosmetickém studiu Janoušková v Brně Zábrdovicích (Ponávka 2), kde nabízíme kosmetické služby, manikúru, permanentní make-up, vizážistiku, líčení, masáže, prodlužování řas.

>> více

Permanentní make-up oční linky

03/23/12

Oči lze zvýraznit permanentním make-upem očních linek. Lze je zvýraznit buď jemným vytečkováním mezi řasami až po výraznější linky, které plně nahrazují líčení očí. Lze provést jakoukoliv délku a šířku linek, dle Vašeho přání.

>> více

Permanentní make-up rtů

03/23/12

Rty jsou velmi důležitou součástí našich obličejů. Jsou aktivní součástí neverbální komunikace, hlavně proto, že se podílejí na tvorbě výrazů. Permanentním make-upem rtů lze upravit velikost, tvar i probarvení rtů.

>> více

Permanentní make-up obočí

03/23/12

Pro celkový výraz obličeje je obočí velmi důležité. Permanentním make-upem se dá upravit barva, tvar, intenzita, hustota i délka obočí. Permanentní make-up také vyrovná drobné asymetrie obočí.

>> více

Jaké postupy používají naše kosmetičky k Vašemu ošetření?

03/09/12

Výtažky z pomeranče a grapefruitu, svěží vitaminy z citrusových plodů pro vaši pleť. Ideální jako rychlé well-being ošetření.

>> více

Peeling pleti

03/09/12

Drobné šupiny, šedý odstín, nevelké zanícené vyrážky. Přesně taková pleť se dožaduje peelingu. Pokud ho z pravidelného ošetření vynecháte, na povrchu pleti vznikne silnější zrohovatělá vrstva. Příliš mnoho odumřelých buněk brání proniknutí výživných látek do pokožky.

>> více

Sezonní profesionální obličejové ošetření od Sothys

03/09/12

Objevte nové ošetření s extrakty pomeranče a grepu, které dodá vaší pleti potřebnou energii po zimní sezoně.Ošetření pro novou krásnou jarní sezonu.

>> více

Permanentní make-up v Brně!

02/07/12

Už jste někdy uvažovala o permanentním make-up? Valentýn je tím správným načasováním!

>> více
Počet zpráv na stránku
10 20 30